יום שני, 29 ביולי 2013

מאי גולן - סיעת העיר העברית - למען דרום תל אביב בחירות לעיריית תל אביב 2013 - בחירות לרשויות המקומיות - elections may golan‫מאי גולן - סיעת העיר העברית - למען דרום ת"א!

סיעת העיר העברית הוקמה על ידי תושבי שכונות דרום תל אביב, שנהפכו בעל כורחם לפעילים חברתיים למען החזרתה של דרום ת"א לחלק אמיתי מתל אביב כולה. שכונות דרום תל אביב שכבר שנים סובלות מהזנחה קשה מבחינת תשתיות, חינוך, וחיי חברה – סובלות בשנים האחרונות מהבעיה הקשה ביותר – חוסר ביטחון מוחלט ברחובות העיר. הסכנה שמאיימת לתקוף מכל פינה נהפכה לבלתי אפשרית ואנו, תושביה הוותיקים של ת"א וגם תושביה הצעירים, דורשים להחזיר לתושבים את הזכות הבסיסית שלהם – לביטחון.
מאי גולן, תושבת שכונת התחנה המרכזית הישנה, אשר גדלה והתחנכה בדרום תל אביב, פועלת בשנים האחרונות למען החזרת הביטחון והשפיות לרחובות דרום תל אביב ועוסקת בפעילות חברתית, מחאתית והסברתית. גולן, שכותבת בשנה האחרונה בלוג שבועי - http://goo.gl/GWq5HK המספר על חייה במדינת דרום תל אביב, עוסקת גם בסיורים והרצאות אשר מספרות על המציאות ההזויה שמתרחשת בדרום תל אביב, ואף הקימה אתר העוסק בנושא. http://maygolan.com/
כל פעילותה של גולן נעשתה למען תושבי דרום תל אביב – שלדעתה ראויים לחיים נאותים – כי דרום – היא לא מילה גסה.
ולכן, הקימה מאי גולן את סיעת העיר העברית שתרוץ לבחירות עבור מועצת עיריית תל אביב על מנת שכל פעילותה תתמנף למקום בו מקבלי ההחלטות יבינו מה קורה בעירם האמיתית ולא ימשיכו להיות מנותקים מהיקום המקביל שנקרא – מדינת דרום תל אביב. דרום תל אביב היא חלק מהותי מתל אביב – יפו ולא תמשיך להוות פח הזבל של מדינת תל אביב ומדינת ישראל בכלל. עיריית תל אביב וממשלת ישראל צריכות לקחת אחריות על המצב הבלתי מתקבל על הדעת שנוצר בדרום תל אביב וסיעת העיר העברית נוצרה כדי לאפשר זאת. כל מי שמאמין שלדרום תל אביב צריכה להיות הזכות לחיות חיים נאותים ובטוחים כמו בכל עיר אחרת אנא הצטרפו אלינו – והצביעו העיר העברית. כי צריך להחזיר את העיר תל אביב לכל תל אביב.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה